W naszej Manufakturze tworzymy produkty przyjazne naszej skórze , zdrowiu i otoczeniu .
Tworzymy kosmetyki proste, lawendowe i naturalnie ekologiczne .
Lawenda  jest  dobrze znana ze swoich właściwości łagodzących i uspokajających.
Jest ziołem silnie antyseptycznym, pomagającym w gojeniu się poparzeń, ran oraz owrzodzeń. Smarowany na użądlenia insektów, olej z lawendy  znosi ból i zapalenia.  Wmasowywanie kilku kropel olejku lawendowego w skronie pomaga łagodzić bóle głowy, natomiast 5 kropel dodanych do kąpieli uśmierza napięcia mięśni, uspokaja system nerwowy, i pomaga w  zaśnięciu.
Na warsztatach poznajemy tajniki powstawania mydeł , kremów , destylowania olejków , mieszania maści i wielu innych , wszystko dla naszego zdrowia i lepszego samopoczucia .

Naszym stałym produktem jest hydrolat lawendowy pozyskiwany podczas destylacji parą wodną w miedzianym alembiku. Hydrolat polecany do każdego typu cery, zarówno tłustej, trądzikowej, suchej i dojrzałej, a także do skóry delikatnej i zniszczonej. Działa łagodząco, gojąco, antyoksydacyjnie, regenerująco i antyseptycznie. Ze względu na swój zapach wpływa relaksacyjnie i rewitalizacyjnie na cały organizm, dlatego szczególnie polecany jest do stosowania podczas wieczornej toalety tuż przed snem.
Jego pH mieści się w zakresie naturalnego odczynu skóry, dlatego działa łagodnie i regulująco na skórę. Wpływa również wzmacniająco na cebulki włosów, hamując ich wypadanie, stymulując do wzrostu oraz chroni również samo włókno włosa, zapobiegając płowieniu włosów pod wpływem słońca.

Musujące babeczki do kąpieli .
z nimi kąpiel już nigdy nie będzie nudna .Uwielbiają je zarówno dzieci jak i dorośli , którzy szukają chwili relaksu po dniu pracy.

Oliwka lawendowa.
Macerat ze świeżych kwiatów lawendy to doskonały kosmetyk zarówno do mycia jak i masażu .
Doskonale nawilża i odpręża skórę .Jest składnikiem wielu kremów i maści jakie produkujemy na naszych warsztatach

Mydełka : kolorowe , niespotykane i nie tylko lawendowe .
Sole do kąpieli , które sprawia ,że w domowym zaciszu stworzymy sobie swoje prywatne spa .